ROZWIŃ NAGŁÓWEK
KOMIS MEBLI UŻYWANYCH, STYLOWYCH I NOWOCZESNYCH
Kupisz tanio, sprzedasz dobrze
Czynne w godzinach
Poniedziałek nieczynne
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela nieczynne
pozostałe dni i godziny - po uzgodnieniu telefonicznym
O NAS

Komis Artykułów Przemysłowych to sklep, w którym kupić można WSZYSTKO lub prawie wszystko. Jeśli macie Państwo w domu przedmioty, meble, sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, które chcielibyście wystawić do sprzedaży w naszym Komisie, wystarczy je do nas dostarczyć (na życzenie klienta dysponujemy też własnym transportem). My dołożymy wszelkich starań, aby Państwa rzeczy szybko znalazły nowego właściciela.  

Co można u nas kupić? Przede wzystkim meble nowoczesne i stylowe, antyki. Komis powstał z myślą o tych z Państwa, którzy oprócz oszczędności, cenią sobie oryginalność. Dlatego w naszej ofercie znalazły się i przedmioty niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, ale również oryginalne (niejednokrotnie własnoręcznie wykonane) elementy wystroju wnętrz. Dzięki zakupom w naszym Komisie budżet domowy właściwie nie odczuwa wydatków, ponieważ Komis to przede wszystkim atrakcyjne ceny. Za to nabywcy odczuwają i zadowolenie, i satysfakcję z udanych zakupów.

Zapraszamy :)

Aktualną ofertę zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku (Komis Artykułów Przemysłowych) oraz stronie fanpage (Komis Pisz)

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 10.00 - 17.00

sobota - 9.00 - 13.00

W pozostałym czasie - po telefonicznym uzgodnieniu (tel. 662 646 805)

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów